Aktuality

V rámci pouťového víkendu proběhne v areálu zříceniny hradu v Dalečíně již tradiční Historický jarmark. O hudební program se postará známý písničkář Václav Koubek, pražští MoveBreakers s místním rodákem Davidem Kadlecem a Circus Brothers se svým disco-balkanem. Vstupné je jako vždy dobrovolné.

***Václav Koubek ***
"...Václav Koubek je z toho typu kumštýřů, kterým se nežije lehce za žádného režimu a který jednoduše řečeno není „user friendly“, neboli uživatelsky přátelský pro hlavní média a velká publika. Však také spojení skřehotavého hlasu, temperamentní tahací harmoniky a svérázných textů často Koubkovi přinášelo a přináší povrchní osudky z „divnosti“ nebo na druhou stranu stejně tak povrchní poplácávání po zádech od rádoby spřízněných hospodských opilců. Přitom písně, filmy či povídky z Koubkovy dílny prozrazují, že do klubů zavítá přírodně lyrický, chlapsky melancholický, plebejsky kritický, živelně vtipný a především velmi citlivý pozorovatel labyrintu světa i (ráje) srdce..." (Vít Kouřil: Pozoruhodné půlstoletí Václava Koubka)
bandzone.cz/vaclavkoubek

***MoveBreakers***
Originální fůze elektronických beatů, živých nástrojů a neuvěřitelné energie na podiu. To jsou MoveBreakers, pražská hudební skupina, která funguje od roku 2015 odehrála bezmála 100 koncertů v České republice, Itálii v Němcku a na Slovensku.
MoveBreakers hrají mix electro-swingu, funky i italského folkloru nebo drum'n'bass a každý koncert je jedinečnou party.
Pozitivní nádech i obsah jednotlivých skladeb vás přiměje rozhýbat vaše boky a užít si celý koncert naplno.
MoveBreakers navíc v pátek zahrají na Vírském vanutí a v sobotu na festivalu Pod Zelenou horou (www.facebook.com/events/383104522041464/).
www.rockandpop.cz/kapela-movebreakers-slavi-sve-druhe-narozeniny-a-startuje-letni-tour/
bandzone.cz/movebreakers

***Circus Brothers***
Kapela Circus Brothers vznikla oddělením většiny členů původní kapely Circus Problem. Navazuje na to nejlepší z původní tvorby a přináší nový posun, který fanouškům přinese další nezapomenutelné disco-balkan mejdany, jak byli zvyklí doposud. Na ulici, v klubech i na pódiích menších či větších festivalů bavíme tisíce fanoušků, kteří na naši show dokáží udělat nevídaný kotel, a nechávají za sebou koncerty protančené až do ranních hodin. S neuvěřitelnou energií zahraný disco-balkan, který kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. To, co jste znali doposud, je minulostí. Přichází noví, nezadržitelní a nepřehlédnutelní Circus Brothers!
bandzone.cz/circusproblem
... See MoreSee Less

Dalečínský jarmark - MoveBreakers, Circus Brothers, V. Koubek

Červenec 30, 2017, 1:00pm - Červenec 30, 2017, 6:00pm

View on Facebook

Oslava narozenin vyšla přesně podle našich představ, díky každému, kdo byl u toho! Jakub Linhart, děkujeme za parádní fotoreport!
Po prohlédnutí nezapomeňte hlasovat v hitparádě na www.radio1.cz/hitparada/?chart=1
... See MoreSee Less

Oslava narozenin vyšla přesně podle našich představ, díky každému, kdo byl u toho! @[1226707477:2048:Jakub Linhart], děkujeme za parádní fotoreport! Po prohlédnutí nezapomeňte hlasovat v hitparádě na www.radio1.cz/hitparada/?chart=1

View on Facebook

Metronome Festival Prague jsme ready! Uvidíme se na Jameson stage 20:30! ... See MoreSee Less

View on Facebook

Dnes ve 20:30 si zahrajeme na Metronome Festival Prague 2017 na Jameson Irish Whiskey Open Mic Stage. Prý pak máme přemluvit Stinga, aby s námi jel v sobotu na Šumavu, do Kraselova. Co myslíte, jak to asi dopadne? ... See MoreSee Less

Metronome Festival Prague 2017

Červen 23, 2017, 1:00pm - Červen 25, 2017, 6:00am

View on Facebook

Dopluli jsme do hitparády Velká sedma na Radio 1, pomůžete nám?

Po krátké registraci vyberete 5 písní - hlasovat můžete jednou, stejně jako vyhrát lístek na festival!

Click: www.radio1.cz/hitparada/hlasovat/?chart=1
... See MoreSee Less

View on Facebook

Taky už vám v podbříšku lítají motýli, jak moc se těšíte? Nedělní odpoledne a 2nd Anniversary MoveBreakers & Napařená hlava je za dveřmi!! Vidíme se na (A)VOID Floating Gallery! ... See MoreSee Less

2nd Anniversary MoveBreakers & Napařená hlava již 18. června na (A)VOID Floating Gallery!!

View on Facebook

Aby těch fotek nebylo málo, tak tady máte ukázku z bratislavského KC Dunaj. Celý fotoreport o tom, proč nás nohy bolely ještě v neděli najdete na goo.gl/fZWjxX. Další várka fotografií už bude ze 2nd Anniversary MoveBreakers & Napařená hlava!! ... See MoreSee Less

View on Facebook

Kamarádům z TiNGu jsme 7.6. předskočili na křtu jejich opravdu podařeného CD. Celý fotoreport od @Tristan Ben Mahjoub si prohlédněte na goo.gl/FQvh1P ! Znovu se potkáme již v neděli na 2nd Anniversary MoveBreakers & Napařená hlava !! ... See MoreSee Less

View on Facebook

You cannot miss it! ... See MoreSee Less

2nd Anniversary MoveBreakers & Napařená hlava již 18. června na (A)VOID Floating Gallery!!

View on Facebook

Po burgrech se zaprášilo, jde se hrát a tančit!! ... See MoreSee Less

View on Facebook

Už za chvíli vyrazíme na dnešní párty do Bratislavského KC Dunaj, což bude jako vždy nezapomenutelný zážitek. Těšíme se na vás kamarádi ! ... See MoreSee Less

Electro Swing Night @KC Dunaj~

Červen 9, 2017, 9:00pm - Červen 10, 2017, 4:00am

View on Facebook

GIVE ME - The first official music video of MoveBreakers! To be continued... ... See MoreSee Less

View on Facebook

Tak jo, náš první videoklip spatří světlo světa již tuto středu! Přijdete to s námi oslavit do Tiskárna na Vzduchu? TiNG pokřtí nové CD, takže oslava dvojnásobná!!
Electroswing Dancehall! Ting - Movebreakers- Prague Swingmasters 7.6.!
... See MoreSee Less

View on Facebook

2nd Anniversary MoveBreakers & Napařená hlava již 18. června na (A)VOID Floating Gallery!! ... See MoreSee Less

View on Facebook

V Praze budeme koncertovat v nejbližších týdnech hned několikrát. Už za necelý týden se těšíme na koncert v Tiskárně na vzduchu, kde zahrajeme na křtu nového alba našich kamarádů z kapely TiNG. Doražte s námi užívat léto!

Electroswing Dancehall! Ting - Movebreakers- Prague Swingmasters
... See MoreSee Less

Electroswing Dancehall! Ting - Movebreakers- Prague Swingmasters

Červen 7, 2017, 7:00pm - Červen 8, 2017, 4:00am

View on Facebook

Přivítali jsme léto v úžasných Malenicích a po příjemném obědě na Volyně Food Festival pádíme směr RefuFest aneb PřijdeSvátek na Nákladovém nádraží Žižkov. Užíváme si náramný víkend a doufáme, že i vy !! ... See MoreSee Less

View on Facebook

V pátek nás čeká Vítání léta v Malenicích (nedaleko Volyně). V sobotu pak zaskočíme od 21:00 na RefuFestu na pražském Nákladovém nádraží!

Radujte se spolu s námi - bez předsudků a beze strachu!
... See MoreSee Less

Interkulturní festival (Intercultural festival) RefuFest 2017

Květen 26, 2017, 5:00pm - Květen 28, 2017, 3:00pm

View on Facebook

Za 4 týdny oslavíme 2nd Anniversary MoveBreakers & Napařená hlava, ale takhle poklidně tam rozhodně sedět nebudeme!

Těšíte se tolik jako my?

www.facebook.com/events/1851590211761156
... See MoreSee Less

View on Facebook

Slavíme rádi, to se ví! Dnes oslavíme Antoniovy narozeniny, dokážete si to představit? Ne? Přijďte! Asi to bude naposled, protože až zanedlouho vypustíme první videoklip, přijdou Oscary a Antonia spolkne Holywood, to je očividné..
Pokud tedy přežije dnešek, případně třeba společnou oslavu 2nd Anniversary MoveBreakers & Napařená hlava 18.června na (A)VOID Floating Gallery!!
... See MoreSee Less

View on Facebook

Michal nám dnes odletěl do Las Vegas vydělat peníze na CD, takže si dáme měsíc pauzu od koncertování. Samozřejmě můžeme trénovat, dodělat rozdělaný italsko-srbsko-francouzsko-anglicko-český rap, salsu ve španělštině nebo si prostě dát lekci v kuchyni a pak slavit mezinárodní den tance. Ladies and gentlemen, Absinthonio and his sicilian balls: arancine!! Loni jsme si je zamilovali! Už máme letenky na první polovinu srpna, ale zkrátka se nemůžeme dočkat :) No nic, jdeme to sníst a hurá na mejdan! Tušíte, kde se dnes bude pohybovat #tanciciklobouk ? Where is the best party in the city?

#sicily #roadtrip #arancine #mnam
... See MoreSee Less

View on Facebook

Dneska se máme pracovně... točíme první pořádný videoklipy a jak to tak zatím vypadá, bude to super... sice až za měsíc, ale zde malá ochutnavka, jak to všechno bude vypadat... 😀 ... See MoreSee Less

View on Facebook

#SoundsFromUnderground #EP1

movebreakers.bandcamp.com/releases

Foto Karel Fořt
... See MoreSee Less

View on Facebook

Dost bylo válení se v gauči, prodloužený víkend je tu!!

čtvrtek Kotelna - Music Club Litomyšl
Swing ThisKlonDike music club - Pec pod Sněžkouke - Pec pod Sněžkou
MoveBreakers**Electro*swing

#tanciciklobouk #roadtrip
... See MoreSee Less

View on Facebook

Welcome to Vacovice, tequila, sexo y slivovice!!! ... See MoreSee Less

Movebreakers

Duben 7, 2017, 9:00pm - Duben 8, 2017, 12:00am

View on Facebook