top of page
MoveBreakers_foto_1.jpg

BIO

Originální fúze elektronických beatů, živých nástrojů a neuveřitelné energie na podiu. To jsou MoveBreakers. Kapela, která od roku 2015 odehrála přes 200 koncertů v České republice, Itálii, Španělsku, Německu, Rakousku a na Slovensku.

 

V listopadu 2017 vyšlo první album Are You Here?, které představuje 12 originálních skladeb a vyšlo skrze SupraphonOnline a je dostupné na všech zásadních streamovacích paltformách jako jsou iTunes, Spotify nebo Deezer. Stejně jako druhá deska Cocktail, která spatřila světlo světa 12.4.2021.

MoveBreakers hrají třaskavý mix disca, funky i italského folkloru s dalšími žánry jako electro-swing, ska, house, trap a nebo drum'n'bass a každé vystoupení je jedinečnou party, kde se nechají strhnout opravdu všechny generace posluchačů.

Skupina si získává stále větší podporu nejen v České republice, ale i v zahraničí, zejména pak v Německu a Itálii. Texty jednotlivých písní jsou převážně v angličtině. V několika písních však zazní i čeština, italština, španělština, francouzština a dokonce i srbština.

MoveBreakers se za krátkou dobu své existence vyhoupli mezi nejvýraznější české klubové i festivalové kapely. Veškeré aktivity včetně bookingu, promotion, nahrávání i masteringu songů řeší pouze členové kapely.

Obsazení:

Alena Knotková – zpěv

Aleš Hyvnar - looping, sampling, aranžmá, kytara, perkuse, producent al-esh.cz 

David Kadlec – pozoun

Antonio Cammarata – akordeon

Michal Rolčík – baskytara

bottom of page